Aktualności

    KONKURS NA STROIK Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA 2011 r.

    Tradycją Szkoły Podstawowej stało się organizowanie konkursu na stroik z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Najpiękniejsze prace wraz z życzeniami uczniowie przekazują ludziom samotnym z okolicznych miejscowości. Nad całością czuwa Zarząd Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody oraz mgr Zdzisława Bogucka i mgr Teresa Grabowska.

 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi"

(Jan Paweł II)
 

Tradycyjnie, jak co roku w Zespole Szkół w Białce zorganizowano akcję charytatywną pod hasłem: „I Ty zostań Świętym Mikołajem”. Zebrano wiele produktów spożywczych, słodyczy, owoców, przyborów szkolnych, środków czystości, ubrań i dużą ilość zabawek. Z pozyskanych produktów uczennice klasy
II b gimnazjum z pomocą pedagoga szkolnego wykonały 27 paczek, którymi obdarowano uczniów potrzebujących pomocy materialnej.
Przeprowadzenie akcji było możliwe dzięki życzliwości 86 Darczyńców- uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły.
Na terenie gimnazjum akcję prowadziły: mgr Barbara Wójcicka, mgr Małgorzata Kowalska, natomiast w szkole podstawowej: mgr Agnieszka Lewczuk, mgr Teresa Grabowska, mgr Zdzisława Bogucka.

 

Powrót

 

Fot. Z. Bogucka

 


         


Autor strony: mgr Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Szkoła z klasą

 DATA

GODZINA

LICZNIK