Aktualności

02.06.2017r.

Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Białce

 

    Obchody Dnia Dziecka w Zespole Szkół w Białce zostały zorganizowane 2 czerwca 2017 r. Dyrektor szkoły pan Dariusz Jurek złożył wszystkim uczniom serdeczne życzenia z okazji ich święta.

    Przedszkolaki z bajecznie wymalowanymi buziami spędziły ten dzień na wesołych zabawach.

    Uczniowie klas I – III brali udział w zawodach sportowych, które odbywały się w sali gimnastycznej. Konkurencje: bieg w workach, podrzucanie baloników, bieg połączony z niesieniem piłeczki tenisowej przygotował pan Marek Kania, a opiekę sprawowały wychowawczynie klas. W dalszej części dzieci bawiły się na dmuchanym zamku, zjeżdżalni, trampolinie, bungee i na mechanicznym byku. Zabawę zakończyły w tanecznym rytmie zumby prowadzonej przez panią Magdę Pieńkus.

    Uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach ZS w Białce w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej zorganizowanych przez pana Marka Wojtyczkę. Zwycięzcami konkursu zostali: w kategorii chłopców Piotr Szczepaniuk, a w kategorii dziewcząt Kinga Sidor. Kolejną konkurencją był turniej piłki nożnej „Lolek” przeprowadzony przez panów Piotra Skowrona, Marka Kanię i Marka Woroszyłę. Nazwa turnieju, zdrobniałe imię Karola Wojtyły, upamiętnia patrona szkoły Świętego Jana Pawła II. Zwycięzcy turnieju: I miejsce – klasa VIa, II miejsce – klasa VIb, III miejsce – klasa Vb. Uczniowie mieli również okazję do skorzystania z atrakcji na placu zabaw.

    Gimnazjaliści najpierw spędzili czas na boisku pod opieką pana Andrzeja Filipiuka, który zorganizował zabawne konkurencje. Zwycięzcy: I miejsce - klasa Ia, II miejsce równorzędnie - IIIa i IIIb. Następnie chętni uczniowie uczestniczyli konkursie strzeleckim. Kolejną atrakcją był mecz uczniowie – nauczyciele w piłce siatkowej. Zwyciężyli nauczyciele wynikiem 3 : 0. Na koniec gimnazjaliści mogli bawić się na trampolinie i skorzystać z innych atrakcji na placu zabaw.

    Tego dnia na wszystkich uczniów czekał obiad w stołówce szkolnej oraz słodki poczęstunek. Dla chętnych dzieci zapewniono możliwość dodatkowej zabawy w godzinach popołudniowych pod opieką rodziców.

Galeria zdjęć

Powrót

          


Autor strony: Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

webmaster@zsbialka.pl

Szkoła z klasą

 DATA

GODZINA

LICZNIK