Aktualności

31.01.2020r.

Dzień Kubusia Puchatka

31 stycznia w bibliotece szkolnej obchodziliśmy Dzień Kubusia Puchatka. Z tej okazji miłośnicy tego sympatycznego misia mogli wziąć udział w wielu konkursach i zabawach.

Panie bibliotekarki zorganizowały konkurs plastyczny „Moja przygoda z Kubusiem Puchatkiem”, konkurs wiedzy o Kubusiu i jego przyjaciołach ze Stumilowego Lasu, zagadki, konkurs jedzenia miodku oraz konkursy sprawnościowe: szukanie zagubionego ogona Kłapouchego, przejście po kładce, trafianie do celu, odbijanie balonika, przeciąganie liny. Jeśli ktoś miał ochotę na odpoczynek, mógł pooglądać bajki o Kubusiu lub poczytać książeczki, których w bibliotece jest całe mnóstwo.

Dla miłośników łamigłówek i malowania były przygotowane kolorowanki, krzyżówki, labirynty. Dla wszystkich uczestników zabawy z Kubusiem Puchatkiem znalazło się słodkie „małe conieco”.

Za wspólną zabawę dziękujemy klasom drugim, trzecim i oddziałowi 0 wraz z ich wychowawczyniami. Dziękujemy również za pomoc w przeprowadzeniu konkursów dziewczętom z SKW oraz Radzie Rodziców za słodki poczęstunek.

Ewa Niewęgłowska

Galeria zdjęć

Powrót

          


Autor strony: Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Szkoła z klasą

 

GODZINA

LICZNIK