Aktualności

08.11.2017r.

Dzień Postaci z Bajek

        8 listopada 2017r. w bibliotece szkolnej świętowaliśmy Dzień Postaci z Bajek. Informacje o tej uroczystości były przekazane w różnej formie kilka dni wcześniej. Na korytarzu szkolnym pojawiła się gazetka z ilustracjami ze znanych baśni, bajek i legend oraz nazwiskami znanych pisarzy dla dzieci. W dniu dzisiejszym odbył się konkurs na najciekawsze i najładniejsze przebranie za postać z bajki. Uczniowie klas młodszych pięknie się zaprezentowali. Jury miało duży problem z wyłonieniem trzech pierwszych miejsc. Przy pomocy widzów zdecydowano, że I miejsce otrzyma Pan Kleks, II miejsce Koziołek Matołek a III miejsce Janosik. Wszyscy uczniowie, którzy się w dniu dzisiejszym otrzymali nagrody.

        Przy organizacji tego święta pomagały wolontariuszki z SKW, które wcześniej przygotowały piękny plakat promujący Dzień Postaci z Bajek. Dziś przebrały się za Tygryska i Kłapouchego i czytały dzieciom z klas zerowych, pierwszych i drugich przygody Kubusia Puchatka. Zachęcały razem z paniami bibliotekarkami do czytania kolejnych przygód tego sympatycznego misia.

        Biblioteka szkolna to miejsce, w którym ciągle dzieje się coś ciekawego. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania jej i czytania książek.

 

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót

          


Autor strony: Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

webmaster@zsbialka.pl

Szkoła z klasą

 DATA

GODZINA

LICZNIK