Aktualności

10.11.2017r.

VI Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej "Nie rzucim ziemi"

W przeddzień Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt i przyjemność uczestniczenia w VI Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Nie rzucim ziemi”, który odbył się 10 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Romualda Traugutta w Białej. Nasza szkoła może poszczycić się sukcesami w każdej kategorii wiekowej.

Zespół „Muzyczni” z klasy 0 B przygotowani pod kierunkiem pani Haliny Mironiuk i pani Agnieszki Kapczuk zdobył I miejsce w kategorii Przedszkola i Oddziały przedszkolne.

Skład zespołu: Iga Uss, Martyna Rolla, Paweł Wiater, Gabriela Szcześniak, Hubert Wiatr, amelia Rożen, Oliwia Szmalkowska, Wiktoria Nakaziuk.

Zespół z klasy VI, którego opiekunem artystycznym był pan Dariusz Jurek zajął II miejsce w kategorii klas IV-VII.

Skład zespołu: Aleksandra Kosińska, Joanna Zielińska, Martyna Gil, Jakub Gmur, Kacper Koczkodaj, Alicja Mitura.

 Zespół „Leśni” utworzony z uczniów klasy III A i III B przygotowany przez panią Halinę Mironiuk i pana Piotra Skowrona zajął I miejsce w kategorii klas I-III.

Skład zespołu: Oliwia Wierzchowska, Andżelika Barańska, Szymon Ratajczyk, Emilia Gaweł, Jagoda Masłosz, Sandra Sokołek.

 Zespół z Oddziału Gimnazjum złożonego z uczennic klas II A i II B przygotowany przez panią Halinę Mironiuk i pana Piotra Skowrona zajął II miejsce w swojej kategorii.

Skład zespołu: Julita Golec, Oliwia Zdanikowska, Marta Jaroń, Kamila Kuć, Natalia Semeniuk, Gabriela Kwasowiec, Weronika Telej, Magdalena Szwed.

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

Powrót

          


Autor strony: Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

webmaster@zsbialka.pl

Szkoła z klasą

 DATA

GODZINA

LICZNIK