Przedszkole

O NAS


21.06.2018r.

Przedszkolaki żegnają szkołę, witają wakacje!

Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Białce 21 czerwca zakończyli rok szkolny 2017/18. Zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie, co docenił w swoim wystąpieniu Dyrektor Szkoły Dariusz Jurek. czytaj dalej ».


18.06.2018r.

Dzień Sportu

Dzieci w formie zabawy ćwiczyły sprawność ogólną, szybkość, dokładność, koordynację wzrokowo – ruchową, a także uczyły się zdrowej rywalizacji, przestrzegania zasad fair – play oraz radzenia sobie z porażkami. Wszystkie te umiejętności kształtowane były w formie atrakcyjnej dla dzieci zabawy. Zakończeniem każdej konkurencji było wskazanie najlepszych zawodników oraz słodka nagroda. Jedną z atrakcji tego dnia było malowanie buźki. Z zadaniem tym doskonale poradziła sobie mama Wiktora, chociaż w większości były to koty. Na koniec zabawy mamy wręczyły dzieciom dyplomy za udział.


05.06.2018r.

Święto Mamy

W tym dniu przedszkolaki świętowały Dzień Mamy. W inscenizacji "Wszystkie kwiaty dla mamy" zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie i wokalne. Kwiaty do przedstawienia wykonała mama Wiktorka- dziękujemy. Dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość, wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość. Na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna.

Galeria zdjęć


30.05.2018r.

Dzień Dziecka w przedszkolu

W środę świętowaliśmy uroczyście Dzień Dziecka w naszym przedszkolu. W tym roku postanowiliśmy obchodzić go na sportowo na placu przedszkolnym. W grupach odbyły się zawody, wyścigi i konkursy, a maluszki bawiły sie w basenie z piłeczkami, budowały zamki z klocków piankowych i łowiły rybki.

czytaj dalej ».


28.05.2018r.

Wycieczka do Magicznych Ogrodów

W środę świętowaliśmy uroczyście Dzień Dziecka w naszym przedszkolu. W tym roku postanowiliśmy obchodzić go na sportowo na placu przedszkolnym. W grupach odbyły się zawody, wyścigi i konkursy, a maluszki bawiły sie w basenie z piłeczkami, budowały zamki z klocków piankowych i łowiły rybki.

czytaj dalej ».


21.03.2018r.

Powitane Wiosny

    Tego dnia dzieci z przedszkola świętowały pierwszy dzień wiosny. Uroczystości powitania wiosny rozpoczęły się od konkursu plastycznego,, Pani Wiosna" i zabaw związanych z tematyką pór roku. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna, którą następnie pożegnaliśmy według tradycji. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

 

 Galeria zdjęć

 


30.01.2018r.

Bal karnawałowy dla najmłodszych w Szkole Podstawowej w Białce

Dla niektórych uczestników był to pierwszy bal karnawałowy, w którym brali udział. Na pewno zapamiętają ten dzień na długo. 30 stycznia 2018 roku najmłodsi uczniowie i przedszkolaki bawili się przy dźwiękach muzyki, migających światełkach i kolorowych bańkach mydlanych. czytaj dalej ».


06.12.2017r.

Wizyta Mikołaja w przedszkolu

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Nasz gość zaczął swoją wizytę od najmłodszych przedszkolaków. czytaj dalej ».


23.11.2017r.

Przedszkolaki obchodziły Święto Pluszowego Misia

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie.  czytaj dalej ».


24.10.2017r.

Przedszkolaki na wycieczce

W tym dniu dzieci z trzech grup przedszkolnych pojechały na wycieczkę do sali zabaw ARKABOS w Łukowie. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autobusem, dlatego wyjazd był związany z wieloma emocjami. czytaj dalej ».


11020.10.2017r.

Ognisko integracyjne przedszkolaków

Korzystając z pięknej, jesiennej pogody zorganizowaliśmy na placu przedszkolnym Święto Pieczonego Ziemniaka. Na spotkanie przy ognisku przybyli też rodzice przedszkolaków. Dzieci najbardziej cieszyły się z tego, że razem z mamą mogły uczestniczyć w zabawach i konkursach z ziemniakami w roli głównej. Szukały i za bierały do kosza ziemniaki ukryte wcześniej. czytaj dalej ».


20.09.2017r.

Dzień Przedszkolaka

W tym dniu na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci brały udział w konkursach takich jak: „Taniec z balonem”, „Kręcimy hula-hop”, „Niesiemy woreczek na głowie” i wielu innych. Za udział otrzymały nagrody-słodkości. Kolejnym wesołym akcentem były zabawy przy muzyce. czytaj dalej ».


Powrót         


Autor strony: Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

webmaster@zsbialka.pl

Szkoła z klasą

 DATA

GODZINA

LICZNIK