Aktualności

20.10.2017r.

Ślubowanie klas pierwszych w Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Białce

        W dniu 20 października w naszej szkole odbyła się doniosła uroczystość Ślubowania klas pierwszych. Na uroczystość przybyli: Wójt Gminy Radzyń Podlaski- Wiesław Mazurek, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Białce- Dariusz Jurek, Wicedyrektor - Edyta Skrzeczkowska, Przewodnicząca Rady Rodziców -Ewelina Batyra-Wiatr, nauczyciele, rodzice oraz dzieci z klas O-III.

        W poczet uczniów wstąpiło 32 dzieci, które zaprezentowały bogatą część artystyczną i udowodniły, że zasługują na miano ucznia. Część artystyczną przygotowano pod kierunkiem wychowawczyń klas pierwszych: Małgorzaty Tabary i Aliny Wysokińskiej.

        Następnie uczniowie klas pierwszych przystąpili do uroczystego ślubowania. Po części artystycznej Dyrektor szkoły dokonał pasowania na ucznia. Później zaś zaproszeni goście zabrali głos i wręczyli upominki uczniom klas pierwszych.

        Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców pierwszoklasistów. W miłej i niepowtarzalnej atmosferze zakończono uroczystość.

 

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót

          


Autor strony: Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

webmaster@zsbialka.pl

Szkoła z klasą

 DATA

GODZINA

LICZNIK