Aktualności

15.02.2016r.

Turniej szachowy

    W pierwszy dzień ferii zimowych w Szkole Podstawowej w Białce odbył się turniej szachowy. Mogli wziąć w nim udział wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły. Czternastoosobowa grupa z wielkim zaangażowaniem walczyła o zwycięstwo. Uczniowie klas II po czteromiesięcznej nauce wykazali się dużymi umiejętnościami poruszania się bierkami po szachownicy. Wyłoniono dwóch mistrzów: Wiktorię Sieczkę i Adriana Juchimiuka, uczniów klasy II b.

    Dwa II-gie miejsca zajęli: Julia Michalska i Przemysław Pasek, uczniowie klasy II a. Na trzecie zasłużone miejsca zakwalifikowali się: Katarzyna Batyra- kl. II a, Natalia Walczyna, Kacper Kryjak, Kuba Kwaśny i Wiktoria Kaźmiruk – uczniowie klasy II b.

    Zwycięzcy królewskiej gry z rąk Pana wicedyrektora - Andrzeja Filipiuka otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gratulacje nagrodzonym uczniom złożyły organizatorki turnieju: Małgorzata Tabara i Alina Wysokińska. Pierwszy dzień ferii dostarczył uczniom wielu wrażeń i radości oraz zachęcił do ćwiczeń na polu szachownicy.

Alina Wysokińska

 

Galeria zdjęć

 

 

Powrót

Fot. Alina Wysokińska

          


Autor strony: Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

webmaster@zsbialka.pl

Szkoła z klasą

 DATA

GODZINA

LICZNIK