Aktualności

 

 

4 grudnia 2015

III Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek "Wesoła Nowina"

 

 

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek "Wesoła Nowina" na stałe zapisał się w kalendarzu Zespołu Szkół w Białce. 4 grudnia licznie przybyłych gości powitał dyrektor placówki -Dariusz Jurek. Podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w realizację konkursu, podkreślił rolę młodych artystów, którzy poprzez kolędowanie pielęgnują polską tradycję, wprowadzając słuchaczy w świąteczny nastrój.

 

Trzecią edycję Przeglądu Kolęd i Pastorałek objął Honorowym Patronatem, a także ufundował nagrody: puchary oraz statuetki, Wójt Gminy Radzyń Podlaski - Wiesław Mazurek. Komisja w składzie: Elżbieta Tarasiuk, Krystyna Goś oraz Jarosław Stafaniak oceniła wszystkie występy, przyznając nagrody i wyróżnienia.

Gratulujemy Laureatom!

 

 

    Dziękujemy Panu Mirosławowi Piasko za udokumentowanie uroczystości – nagranie oraz zdjęcia. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

 

 

 

Kategoria I

(przedszkola i oddziały przedszkolne)

 

soliści:

·         I miejsce – Mikołaj Krawczuk z Zespołu Szkół w Białej (opiekun artystyczny: Małgorzata Łuba)

·         II miejsce – Paweł Wiater z Zespołu Szkół w Białce (opiekun artystyczny: Teresa Grabowska)

 

zespoły:

·         I miejsce – zespół z Zespołu Szkół w Białej (opiekun artystyczny: Małgorzata Łuba, Marta Zając)

·         II miejsce – zespół „Smerfy” z Zespołu Szkół w Białce (opiekun artystyczny: Agnieszka Kapczuk)

·         III miejsce – zespół „Kocie oczka” ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie (opiekun artystyczny: Natalia Trochonowicz, Marta Chruścik)

 

 

Kategoria II

(klasy 1-3 szkoły podstawowej)

 

soliści:

·         I miejsce – Wiktoria Zając ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie (opiekun artystyczny: Małgorzata Musiejuk)

·         II miejsce – Alicja Mitura z Zespołu Szkół w Białce (opiekun artystyczny: Alina Wysokińska)

·         III miejsce – Gabriela Golec z Zespołu Szkół w Białej (opiekun artystyczny: Małgorzata Łuba)

 

zespoły:

·         I miejsce – zespół „Żabki” ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie (opiekun artystyczny: Anna Koczkodaj, Anna Struczyk, Katarzyna Mikulska)

·         II miejsce – zespół „Gwiazdki Betlejemskie” z Zespołu Szkół w Białej (opiekun artystyczny: Elżbieta Czubak)

·         III miejsce – zespół z Zespołu Szkół w Zabielu (opiekun artystyczny: Bożena Pieśko)

 

 

Kategoria III

(klasy 4-6 szkoły podstawowej)

 

soliści:

·         I miejsce – Julita Golec z Zespołu Szkół w Białce (opiekun artystyczny: Dariusz Jurek)

·         II miejsce – Patrycja Maliszewska z Zespołu Szkół w Zabielu (opiekun artystyczny: Wioletta Chmielarz)

·         III miejsce – Magdalena Szwed ze Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej (opiekun artystyczny: Dorota Kowalska)

 

wyróżnienie:

·         Sandra Wągrodna ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie (opiekun artystyczny: Anna Żurawska)

 

zespoły:

·         I miejsce – zespół ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie (opiekun artystyczny: Anna Żurawska)

·         II miejsce – zespół z Zespołu Szkół w Zabielu (opiekun artystyczny: Wioletta Chmielarz)

·         III miejsce – zespół ze Szkoły Podstawowej w Paszkach Dużych (opiekun artystyczny: Zbigniew Kania)

wyróżnienie:

·         zespół „Pastuszkowie” z Zespołu Szkół w Białce (opiekun artystyczny: Halina Mironiuk)

 

 

Kategoria IV

(klasy 1-3 gimnazjum)

 

soliści:

·         I miejsce – Ewelina Jabłońska z Zespołu Szkół w Białej (opiekun artystyczny: Jolanta Odrzygóźdź)

·         II miejsce – Magda Wierzbicka z Zespołu Szkół w Białce (opiekun artystyczny: Halina Mironiuk)

 

Galeria zdjęć

Powrót

 

 

 



         


 

Autor strony: Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

webmaster@zsbialka.pl

Szkoła z klasą

 DATA

GODZINA

LICZNIK