Aktualności-archiwum

12.01.2018r.

Wycieczka do Lublina.

    12.01.2018r. gimnazjaliści i siódmoklasiści  pod opieką p. Elżbiety Wierzchowskiej, p. Grażyny Kryjak, p. Barbary Wójcickiej, p. Ewy Danuty Niewęgłowskiej i p. Grażyny Mironiuk  uczestniczyli w wycieczce do Lublina.

    Uczniowie odwiedzili Instytut Chemii UMCS, by wziąć udział  w ciekawej  lekcji  chemii, gdyż  pracownicy naukowi  poprowadzili zajęcia  w formie pokazów, również z udziałem gości (Zuzia i Gabrysia, nasze gimnazjalistki, pomagały przy przeprowadzaniu  dwóch reakcji chemicznych). Niektóre doświadczenia, te spektakularne i wybuchowe, uczestnicy  zapamiętają najbardziej.

    Następnie grupa  udała  się na lodowisko. Przez ponad godzinę  uczniowie i nauczyciele doskonalili swoje umiejętności jazdy na łyżwach, świetnie się bawili, śmigając po lodzie , choć  niektórzy zaliczyli lekkie upadki.

    W dalszej kolejności - zmęczeni, ale zrelaksowani wycieczkowicze - udali się do autokaru, by pojechać jeszcze do Galerii Plaza na obiad i film. Niektórzy obejrzeli  komedię pt.  „ Narzeczony na niby”, inni film przygodowy pt. „Jumanji”.

    Wszyscy, czyli pięćdziesięcioosobowa grupa, wrócili do domów pełni wrażeń i zadowoleni z wyjazdu.

E. Wierzchowska

 

Galeria zdjęć

 

Powrót

          


Autor strony: Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

webmaster@zsbialka.pl

Szkoła z klasą

 DATA

GODZINA

LICZNIK