Aktualności

24.04.2018r.

Wycieczka do Lublina.

   24 kwietnia 2018 roku odbyła się wycieczka do Lublina. Program wycieczki: zwiedzanie Lubelskiej Trasy Podziemnej, Strefa Wysokich Lotów [trampoliny] i kino - film "Cudowny Chłopak".

Lubelska Trasa Podziemna

    Powitał nas bardzo miły przewodnik, który poinformował grupę, że cofniemy się o 1000 lat wstecz. Były tam przeróżne mapki - jak wyglądał kiedyś Lublin. Później poszliśmy do cieplejszej sali, ponieważ w pozostałych było chłodno. Czekał tam na nas teatrzyk obrazujący pożar Lublina. Opowieści i dźwięki wzbudzały strach. I tym teatrzykiem skończyła się nasza wędrówka po podziemiach Lublina.

Strefa Wysokich Lotów

    Dotarliśmy na fantastyczne i duże trampoliny, najpierw mieliśmy rozgrzewkę z trenerem, a potem mogliśmy robić, co tylko chcemy, oczywiście to, co jest dozwolone. Były tam: białe trampoliny dla sportowców, duże skocznie, z których skakaliśmy, lina na której bujaliśmy się, ściana wspinaczkowa, na którą wchodziliśmy , by potem skoczyć do miękkich pianek i pozostałe - zwyczajne trampoliny. Można było tam kupić na pamiątkę bransoletkę, zawieszkę lub koszulkę.

KINO - "Cudowny Chłopak"

    Film opowiadał o Auguście Pullmanie - zwykłym dziecku z niezwykłą twarzą. Bohater musi codziennie mierzyć się z trudnościami. Walczy o normalność dla siebie i zmienia życie innych. To piękny i wzruszający film.

    Wycieczka bardzo nam się podobała, było dużo genialnych miejsc oraz zabaw.

Uczniowie klas IVa i IVb - uczestnicy wycieczki.

Galeria zdjęć

 

 

Powrót

          


Autor strony: Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

webmaster@zsbialka.pl

Szkoła z klasą

 

GODZINA

LICZNIK