Aktualności

17.05.2016r.

Wyjazd trzecioklasistów do Fabryki Narzędzi Chirurgicznych ,,Braun”.

   

        W naszym gimnazjum odbywa się szereg działań, które mają na celu pokierowanie wszechstronnym rozwojem ucznia, aby na końcowym etapie procesu kształcenia był dojrzały do podjęcia optymalnych decyzji w sprawie własnego życia i zawodu. Przygotowanie młodzieży gimnazjum do podjęcia trafnej decyzji o dalszym kształceniu i przyszłej aktywności zawodowej jest elementem poradnictwa zawodowego prowadzonego w naszej szkole.

        Zdobycie informacji o różnych zawodach i ich wymaganiach, odkrycie własnych możliwości, mocnych i słabych stron, ustalenie własnych celów na przyszłość może ułatwić podjęcie tak często trudnej, a zarazem ważnej decyzji.

        Aby poznać aktualne potrzeby rynku pracy, uczniowie klasy III a i III b odwiedzili Fabrykę Narzędzi Chirurgicznych przy ul. Budowlanych w Radzyniu Podlaskim, która jest jednym z czołowych pracodawców powiatu radzyńskiego. Dowiedzieli się jakie powinni posiadać umiejętności i kwalifikacje aby znaleźć pracę w ,,Braunie”. Podczas wycieczki nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się z nowoczesny parkiem maszynowym jak i profilem działalności tego zakładu pracy.

 

Galeria zdjęć

 

Powrót

 

          


Autor strony: Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

webmaster@zsbialka.pl

Szkoła z klasą

 DATA

GODZINA

LICZNIK