Aktualności

04.12.2019r.

Wycieczka do Kozłówki i Lublina

         Uczniowie klasy ósmej oraz klas siódmych Szkoły Podstawowej w Białce wraz z opiekunami Ewa Matuszewską, Małgorzatą Kowalską i Mirosławem Chudziakiem 4 grudnia 2019 r. wybrali się na wycieczkę. Pierwszym przystankiem na trasie było Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Tutaj odbyły się warsztaty „Moda na czystość”. Podczas zajęć, prowadzonych w sali edukacyjnej, uczniowie poznali historię higieny, środków czystości, naczyń i innych przyborów toaletowych. Każdy mógł wykonać dla siebie mydełko o wybranym kolorze, kształcie i zapachu.  

         Następnym punktem programu wycieczki był Lublin, gdzie uczestnicy wycieczki bawili się w laserowy paintball w Laser City. Przed wejściem na arenę każdy z graczy został wyposażony w kamizelkę połączoną z bronią. W broni jak i kamizelce umieszczone są czujniki które reagują na strzały przeciwnika. W trakcie gry kamizelka jak i pistolet świeci oraz wydaje dźwięki i komunikaty głosowe stosowne do aktualnej czynności. Podzieleni na dwie grupy uczniowie rozegrali po dwie bitwy, w przerwach obmyślając taktykę i obserwując na monitorze jak radzą sobie koledzy w trakcie walki.

         Po obiedzie czekało na nas kolejne wyzwanie. Tym razem park trampolin Jump XL. Po godzinnym treningu zmęczeni i zadowoleni wróciliśmy do domów.

Ewa Matuszewska

Galeria zdjęć

 

Powrót

          


Autor strony: Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Szkoła z klasą

 

GODZINA

LICZNIK