Aktualno¶ci

01-03 czerwca 2011r. Wycieczka w Góry ¦więtokrzyskie

        W dniach od 01-03 czerwca 2011 roku odbyła sie wycieczka w Góry ¦więtokrzyskie dla czterdziestu uczniów szkoły podstawowej klas III-V. Celem wycieczki było zwiedzanie Kielc, Chęcin, Puszczy Jodłowej, Jaskini „RAJ” i wej¶cie na Łysicę. Noclegi i wyżywienie zaplanowano w Powiatowym Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Chęcinach.

Wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymali przeciwsłoneczne czapeczki przekazane przez Bank PKO Oddział Nr I w Radzyniu Podlaskim. Ponadto otrzymano dofinansowanie pieniężne do kosztów wycieczki od Banku BGŻ w Radzyniu Podlaskim.

Najbardziej dzieciom podobała się JASKINIA „Raj”, Muzeum Zabawek w Kielcach, Muzeum Zegarów w Jędrzejowie, Tokarnia oraz pobyt w parku wodnym. W Muzeum Zabawek uczniowie nasi wzięli liczny udział w różnorodnych konkursach zorganizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka i otrzymali interesuj±ce nagrody.

W drodze powrotnej przeprowadzono konkurs wiedzy dotycz±cy zwiedzanych obiektów i konkurs piosenki autorskiej. Najlepszych obserwatorów i piosenkarzy nagrodzono drobnymi upominkami.

Opiekunami grupy wycieczkowej były: Małgorzata  Tabara, Edyta Skrzeczkowska i Grażyna Mironiuk. Kierownikiem i organizatorem wycieczki była Alina Wysokińska.

Wycieczka bardzo się wszystkim podobała, ponieważ rozbudziła zainteresowania uczniów, poszerzyła wiedzę o pięknej naszej OjczyĽnie i wyzwoliła niezapomniane wrażenia.

Galeria zdjęć

Powrót

 

          


 


 

Autor strony: Mirosław Chudziak

Wszelkie prawa zastrzeżone.

webmaster@zsbialka.pl

Szkoła z klas±

 DATA

GODZINA

LICZNIK